Firma Metzler Sp. z o.o. zaprezentowała w trakcie trwania targów swój nowy produkt – składaną podłogę taneczna Argentino. W dniach 19-21.10.2011 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się bardzo prestiżowe i znane w branży hotelarskiej Targi Wyposażenia Hoteli Invest Hotel 2011. Składana podłoga taneczna Argentino produkowana w firmie Metzler okazała się hitem targów. Nic dziwnego, w końcu gwiazdami byli mistrzowie.

W dniach 19-21.10.2011 roku podczas targów Invest Hotel na Międzynarodowych Targach Poznańskich firma Metzler Sp. z o. o. zaprezentowała swój najnowszy produkt – składaną podłogę taneczną Argentino.

t1t2
t3t4

Podłogę przetestowało w ciągu trzech dni kilkunastu tancerzy w niezwykłych prezentacjach różnorodnych stylów tańca. Goście targowi podziwiali Marię Sielicką i Mateusza Śmikiela – aktualnych v-ce mistrzów Polski w tańcach towarzyskich, poznańską grupę Metrum z Darią Klepką – mistrzynią świata w hip-hopie. Na modułowym parkiecie tanecznym Argentino swoje show przedstawiły również: Born to Dance oraz tancerze ze szkoły tańca Dance Center – uczestniczących w telewizyjnym programie Mam Talent. Para taneczna – Mateusz Śmikiel i Maria Sielicka - ma już w swoim dorobku sukcesy w pokazach tanecznych w kraju i zagranica, ostatnim to wicemistrzostwo Polski z 2011 roku w kategorii 10 tańców.

Trzydniowe pokazy tańca zorganizowane przez firmę Metzler Sp. z o.o. okazały się hitem targów Invest Hotel 2011.

Z życia firmy Argentino na Targach Invest Hotel

METZLER Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wlkp. 58
64-234 Kaszczor

T. +48 65 549 90 83

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

/metzlerhttp://www.metzler.com.pl/