Firma Metzler przetrwała ponad 100 lat dzięki uporowi i ciężkiej pracy naszej rodziny. Jest to nasz powód do dumy. Nasza tradycja jest wizytówka i rekomendacją dla naszych Klientów z Europy i Polski.

Zatrudniamy 50 pracowników, pracujących na nowoczesnym parku maszynowym. Automatyka i elektronika stała się codziennością. Jest stosowana od procesów suszenia sterowanych przez komputery jaki i w procesie produkcji dzięki zastosowaniu zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Proces segregacji i układania podłóg odbywa się jednak ręcznie co daję nam pewność i doskonałą jakość naszych produktów. Jakość jest dla nas sprawą priorytetową i za nią jesteśmy nagradzani.

Otrzymaliśmy znak "Wielkopolska Jakość" oraz "Dobre bo Polskie" a także najlepsze referencje od największych niemieckich i polskich firm. Nasza dzisiejsza produkcja oparta jest o wielopokoleniowe doświadczenie w drewnie. Ciągle udoskonalmy parka maszynowy, wprowadzamy nowe gatunki drewna oraz wzory. Współpracujemy z architektami i projektantami w celu śledzenia aktualnych trendów panujących w budownictwie, związanych z podłogami z drewna litego.

METZLER Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wlkp. 58
64-234 Kaszczor

T. +48 65 549 90 83

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

/metzlerhttp://www.metzler.com.pl/